Emzirmeyi Sonlandırma Danışmanlığı

Emzirmeyi sonlandırma danışmanlığı, memeye veda zamanının yaklaştığını düşünen anneler için, bu geçişi yumuşak bir şekilde yapmayı hedefler. Kademe kademe emzirmeler azaltılarak yumuşak bir geçişle emzirmeye veda edebilirsiniz. Sadece gece veya sadece gündüz emzirmelerini bırakmak isteyen anneler de danışmanlık alabilir. Ayrıca emzirme ve uyku bağlantısının şefkatle sonlandırmak için de uygundur.

Memeye şefkatle veda danışmanlığı kesinlikle emzirmenin bir anda sonlandırılması değildir. Yavaş ve yumuşak bir şekilde emzirmelerin düzenlenmesi, uyku – meme bağlantısının ayrıştırılmasıdır. Daha sonrasında anne ve bebek kendini hazır hissettiğinde yavaş yavaş, tek tek emzirmeler sonlandırılır. Gece uykularında sorun yaşayan fakat uyku eğitimi almak istemeyen ve emzirmeyi henüz sonlandırmak istemeyen anneler için de uygundur. Memeye veda bir süreçtir.

İlk görüşmemizin ardından bir liste çıkaracağız. Ne zaman, hangi durumlarda daha çok emmek istiyor? Hangi emzirmeleri sonlandırmak daha kolay veya daha zor geliyor? Bunları belirledikten sonra ikinci görüşmemizi yapıp bir yol planı çiziyoruz beraber.

  • DANIŞMANLIĞI İÇERİĞİ
    • Daha önceden kaydedilmiş atölyenin video kaydı
    • 2 kere WhatsApp üzerinden gerçekleşecek 30-45dk görüntülü görüşme
    • 2 hafta boyunca WhatsApp’tan soru-cevap desteği

2 haftayı tamamladıktan sonra da çalışma programımın izin verdiği ölçüde desteğimi sürdürmeye devam ediyorum.

Emzirmeyi sonlandırma danışmanlığını sepete ekleyerek satın almayı gerçekleştirebilirsiniz ❤️

Randevu gününü ve saatini beraber ikimiz için de en uygun olan en kısa süreye ayarlayabiliriz. Satın alma işlemi sonrasında randevumuzu netleştireceğiz


Verdiğim hizmetlere ve detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz


Youtube videolarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Youtube Videolarım

Instagram gönderilerime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Instagram Gönderilerim
Shopping Cart
Scroll to Top