Yazılarım

Yazılarım

Yazılarım arasında belki aradığın bilgiyi bulabilirsin.

Bu bölümde fırsat buldukça akıllara takılan sorulara yanıt vermeye çalışacağım. Bazı sorunlar ve kafadaki soru işaretleri danışmanlık almadan da çözülebilir. O yüzden danışmanlık almadan önce mutlaka yazılarımı gözden geçirmenizi öneririm.

Yazılarım bölümünde bulamadığınız konular varsa ve o konularda yazı yazmamı isterseniz bunu da bana bilgidirin. İletişim sayfasında formu doldurabilirsiniz.

Bazı durumlarda da danışmanlık almakta geç kalmamak önemli oluyor. Sorunlar kemikleşmeden çözüldüğünde hem çözüme daha çabuk ulaşıyoruz hem de çok fazla hırpalanmıyoruz. Doğru zamanda danışmanlık almak bu yüzden önemli.

Bazı durumlar aslında bebeğin gelişiminin bir parçasıyken aileler bu durumları emzirmeyle ilgili bir problem olarak görüyorlar. Böyle zamanlarda da danışmanlık almak yanlış uygulamaların önüne geçebiliyor.

Ayrıca danışmanlığı sadece emzirme konularında almanız gerekmiyor. Bebek bakımıyla ilgili konularda da danışmanlık alabilirsiniz.

Şu an için Aydın ve İzmir şehirlerinde yüz yüze evinize gelip danışmanlık verebiliyorum. Diğer şehirler hatta diğer ülkelerdeki annelere online olarak yardımcı oluyorum.

Eğer danışmanlık alıp almama konusunda endişeleriniz varsa bana whatsapptan veya iletişim bölümünden durumunuzu detaylı yazın, ben size yaşadığınız durumun danışmanlık gerektirip gerekmediğini söylerim.Youtube videolarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Youtube Videolarım

Instagram gönderilerime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Instagram Gönderilerim

Shopping Cart
Scroll to Top